Nebankovní půjčka před výplatou

-
+

měsíců

-
+

RPSN činí 109,64 %
Celková částka, kterou je potřeba zaplatit: 15.372 Kč
Roční úroková sazba je 109,64 %Prosím, vyberte jednu z možností, jak jste se o naší společnosti a našich produktech dozvěděli?

Reprezentativní příklad: Úvěr v celkové výši 40 000 Kč, splatnost 48 měsíců, splátka 1 508 Kč, při splnění podmínek Bonusu za řádné splácení Vám vracíme 18 144 Kč, celkem zaplatíte částku 54 240 Kč. Po vrácení Bonusu za řádné splácení činí pevná zápůjční úroková sazba 17,02 %, RPSN 17,02 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.

Trápí Vás špatná finanční situace?

Rychlé půjčky před výplatou jsou na trhu v ČR zatím velice krátký čas,  staly se však velice oblíbeným produktem v případě řešení špatné finanční situace. Poznávacím znakem těchto půjček jsou následující body:

  • nízké částky, např. 10.000,- Kč
  • krátká doba splatnosti
  • rychlá výplata peněz ihned na Váš účet

Nebankovní půjčky před výplatou jsou schvalovány v řádech několika minut a v případě schválení jsou obratem poslány na účet žadatele.

Finanční východisko, které nachází své příznivce především mezi občany, jež na konci měsíce nevycházejí se svými příjmy a potřebují peněžní injekci.

Využití půjčky před výplatou

Rozhodnete-li se pro nebankovní půjčku před výplatou, máte záruku v tom, že lze přislíbené finanční prostředky využít skutečně na cokoliv.

  • zaplacení složenek a dluhů
  • nákup libovolných produktů a služeb

TRANSPARENTNÍ PODMÍNKY ZÍSKÁNÍ

Nebankovní půjčka před výplatou je zajímavá díky rychlosti a především jednoduchosti získání, potažmo samotného vyřízení. Vše lze vyřešit online žádostí z pohodlí domova, nemusíte tedy navštěvovat žádné pobočky.