Půjčka na cokoliv

-
+

měsíců

-
+

RPSN činí 109,64 %
Celková částka, kterou je potřeba zaplatit: 15.372 Kč
Roční úroková sazba je 109,64 %Prosím, vyberte jednu z možností, jak jste se o naší společnosti a našich produktech dozvěděli?

Reprezentativní příklad: Úvěr v celkové výši 40 000 Kč, splatnost 48 měsíců, splátka 1 508 Kč, při splnění podmínek Bonusu za řádné splácení Vám vracíme 18 144 Kč, celkem zaplatíte částku 54 240 Kč. Po vrácení Bonusu za řádné splácení činí pevná zápůjční úroková sazba 17,02 %, RPSN 17,02 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.

Chcete si splnit svůj sen? Půjčíme Vám na cokoliv!

Potřebujete půjčit peníze na zaplacení dluhů nebo chcete svým blízkým splnit přání? Půjčit si lze prakticky na cokoli! Nezjišťujeme, za jakým účelem peníze potřebujete.

Rychlá půjčka na cokoliv

Účelovou nebo neúčelovou půjčku? Účelová půjčka je poskytnuta na konkrétní stanovený účel (finanční prostředky nelze čerpat na nic jiného), který je předem znám, zato u bezúčelové půjčky záleží na klientovi, na co poskytnutou částku použije. Neúčelová půjčka má však nevýhodu a to takovou, že úroková sazba bývá o něco vyšší. U půjčky na cokoli je jen na Vás, jak s penězi naložíte! Jednoznačně bez dokládání účelu, půjčku lze použít skutečně na cokoli!

  • garantujeme nízký úrok
  • možnost odložení splátek
  • jednoduché vyřízení on-line
  • peníze v krátkém termínu na Váš účet

Předčasné splacení půjčky bez sankcí

Předčasné splacení půjčky? A bez sankcí? Ano! Nemusíte se bát přirážky za předčasné splacení vaší půjčky. U nás jednáme s klienty fér a nesmyslné poplatky za předčasné splacení neúčtujeme! Půjčky na cokoli můžete kdykoli zcela nebo zčásti předčasně splatit a to bez jakýchkoliv sankcí!