Půjčka na auto

-
+

měsíců

-
+

RPSN činí 109,64 %
Celková částka, kterou je potřeba zaplatit: 15.372 Kč
Roční úroková sazba je 109,64 %



Prosím, vyberte jednu z možností, jak jste se o naší společnosti a našich produktech dozvěděli?

Reprezentativní příklad: Úvěr v celkové výši 40 000 Kč, splatnost 48 měsíců, splátka 1 508 Kč, při splnění podmínek Bonusu za řádné splácení Vám vracíme 18 144 Kč, celkem zaplatíte částku 54 240 Kč. Po vrácení Bonusu za řádné splácení činí pevná zápůjční úroková sazba 17,02 %, RPSN 17,02 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.

Kupte si s půjčkou na auto svůj vysněný vůz! 

Chcete si pořídit svůj vysnění vůz, ale nemáte dostatek financí? Jen málo kdo si dnes pořizuje automobil pouze z našetřených peněz. S půjčkou na auto si svůj sen o novém voze můžete dovolit zrealizovat! Spolehlivá půjčka na auto s výhodným úrokem!

Nebankovní půjčka na auto

Nesplňujete u své banky podmínky pro získání bankovní půjčky? Nevadí! Zvolte nebankovní! Naše nebankovní půjčka na auto bývá většinou dostupná každému. Navíc u nás neplatíte za sjednání a férovou půjčku bez skrytých poplatků máte s posouzením ihned! 

Požadavky pro získání půjčky na auto

Jaké jsou požadavky pro získání půjčky na auto? Stačí splnit několik základních požadavků. Jedním z kritérií pro získání úvěrového produktu je minimální věk 18let, trvalý pobyt na území České republiky, beztrestnost a pravidelný měsíční příjmem. 


Jak mohu o půjčku na auto zažádat?

O půjčku na auto lze zažádat snadno a rychle. Pro více informací nás můžete kontaktovat na infolince 777 758 401.

Zažádat o půjčku na auto můžete i nejrychlejším a nejsnadnějším způsobem a to prostřednictvím on-line formuláře.  Po schválení půjčky peníze máte možnost použít na nákup nového případně i ojetého auta dle vašich představ.