Půjčky dle kategorie

Půjčka pro zaměstnance

Půjčka pro zaměstnance je určena občanům se stálým příjmem například ze zaměstnání (po zkušební době), z výsluhové renty, starobního nebo invalidního důchodu, ale i osobám pobírajícím mateřský nebo rodičovský příspěvek. Je tu pro ty, kteří potřebují řešit nečekané výdaje a jejich banka jim odmítla půjčit.

Více

Půjčka pro podnikatele

Půjčka pro podnikatele jako účelový úvěr je vhodný k nákupu vybavení, strojů a zařízení pro Vaše podnikání. Můžete ho splácet v delším časovém období. Jedná se o úvěr určený živnostníkům a podnikatelům ke konkrétnímu účelu v podnikání, jako je například modernizace provozovny nebo nákup profesionálního vybavení.

Více

Půjčka pro důchodce

Půjčka pro důchodce je určena občanům se stálým příjmem například ze zaměstnání (po zkušební době), z výsluhové renty, starobního nebo invalidního důchodu. Chceme vyhovět všem, kteří potřebují vyřešit svou finanční situaci a jejich banka jim půjčku zamítla.osobám se stálým příjmem ze zaměstnání (po zkušební době)
důchodcům (výsluhová renta,...

Více

Půjčka na mateřské

Ženy na mateřské dovolené se mohou v dnešní době dostat do finančních problémů. V těchto případech, kdy banka odmítne žádost o půjčku, nabízíme řešení formou nebankovní půjčky na mateřské dovolené. Finanční produkt s transparentními podmínkami.
Zaměstnanecký úvěr je určen osobám pobírajícím mateřský nebo rodičovský příspěvek. Je tu pro ty, kteří potřebují...

Více