Nebankovní půjčka pro každého

-
+

měsíců

-
+

RPSN činí 109,64 %
Celková částka, kterou je potřeba zaplatit: 15.372 Kč
Roční úroková sazba je 109,64 %Prosím, vyberte jednu z možností, jak jste se o naší společnosti a našich produktech dozvěděli?

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, splatnost 24 měsíců, splátka 819 Kč, při splnění podmínek Bonusu za řádné splácení Vám vracíme 983 Kč, celkem zaplatíte částku 19 656 Kč. Po vrácení Bonusu za řádné splácení činí p.a. 95,45 %, RPSN 95,45 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby. Max. RPSN 108,16 %.

Nebankovní půjčka online - peníze ihned na Váš účet! 

Trápí Vás finanční situace a potřebovali byste ihned finanční hotovost? Nabízíme rychlé nebankovní půjčky bez poplatku za sjednání či splacení, s výhodným úrokem, transparentními podmínkami a pro podnikatele i bonusem za řádné splácení! 

Půjčky pro zaměstnance i podnikatele

Ano, nabízíme nebankovní půjčky pro zaměstnance i podnikatele. Zaměstnanecká půjčka je určena zaměstnancům se stálým příjmem ze zaměstnání.

Pro důchodce, kteří pobírají výsluhovou rentu, starobní či invalidní důchod a osoby, které pobírají mateřský nebo rodičovský příspěvek, nabízíme rovněž možnost získání rychlé půjčky. Stačí vyplnit online formulář a ihned se dozvíte Vaše možnosti.